Kategorie
Dorośli Młodzież on-line

Warsztaty: Podróż do krainy wspomnień.

Warsztaty prowadzone metodą dramy i dramaterapii przez aktorkę Mariolę Orłowską.

Pieśń mojego życia. Podróż do krainy wspomnień.

Dla wielu z nas doświadczenie pandemii jest w jakiś sposób trudne i zamykające, nie tylko w domu, w dresie, ale w pozornym braku potrzeb, a naprawdę w braku radości, czułości, kontaktu z drugim człowiekiem.

Zapraszamy wszystkich, którzy w twórczy sposób chcą spędzić czas przed komputerem, poznać siebie, rozmawiać i pracować w sposób aktywny, a na koniec stworzyć własny mini spektakl on line oparty na osobistych doświadczeniach. Pomimo zarazy stwórzmy wieczór głębokiego międzyludzkiego spotkania

Grupa będzie prowadzona metodą dramy i dramaterapii przez Mariolę Orłowską – aktorkę, prowadzącą programy w Polskim Radiu, uczestniczącą w procesie certyfikacji metody dramy Szkoły Trenerów Dramy w Fundacji Edukacji i Kultury Drama Way oraz Polskiej Szkole Dramaterapii II Stopnia.

TEMATY SESJI

  1. WARTOŚCI. PANDEMIA mój sposób na …
  2. ALBUM ZE ZDJĘCIAMI wspomnienia
  3. DZIECIŃSTWO – baśń
  4. PRZYJAŹŃ – bliskość
  5. MIŁOŚĆ – nie jedno ma imię
  6. PODRÓŻE co mnie buduje? mapa
  7. AUTOPORTRET: kolaż
  8. KIM JEST NIEOBECNY?
  9. PRÓBY
  10. MINI MONODRAMY

Do zajęć potrzebne będą: kilka zdjęć i 7 KRÓTKICH tekstów własnych, bądź literackich, które kojarzą się z tymi tematami. Kartka papieru i kredki, poczucie humoru dobrze widziane 😊

Zajęcia są bezpłatne, odbywać się będą we czwartki w godz. 18:00 – 20:00 na platformie streamingowej ZOOM. Pierwsze zajęcia planowane są po świętach 8 kwietnia. W zgłoszeniu należy podać imię, nazwisko i adres poczty email oraz nr telefonu i przesłać na adres info@ckr.raszyn.pl.
Wysłanie zgłoszenia jest równoznaczne ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych przez CKR w celu przeprowadzenia zajęć.

Można też wypełnić i odesłać Kartę Zgłoszenia na Zajęcia.

Karta Zgłoszenia na zajęcia
59 KBotwiera okienko pobierania pliku
Karta Zgłoszenia na zajęcia
85 KBotwiera nowe okno
Regulamin zajęć
97 KBotwiera nowe okno
Klauzula RODO
74 KBotwiera nowe okno
oświadczenia i zgody
69 KBotwiera nowe okno

Jeżeli chcecie Państwo, aby Państwa mini monodram przygotowany na zakończenie warsztatów ukazał się na stronie CKR prosimy o wypełnienie ZGODY na utrwalenie i wykorzystanie wizerunku (link do zgód powyżej).