Kategorie
Dorośli Dzieci Młodzież

Zajęcia teatralne

Chcesz wyjść poza schemat.? Uwolnić emocje! Wejść w rolę? Możesz spróbować być kimś innym „w realu”, na scenie !

Zajęcia dla młodzieży, która chciałaby się sprawdzić na scenie . Dla tych ,którzy walczą z nieśmiałością i dla tych, którzy marzą o występach przed publicznością.

Popracujemy nad świadomością ciała i głosu, nad dykcją i oddechem, a przede wszystkim nad własnymi emocjami. Pierwsze spotkanie 23 października o godz. 18 w Centrum Kultury Raszyn. Zapraszamy!!!

Mariola Orłowska – aktorka , dziennikarka Polskiego Radia. Przez 15 lat pracy na scenie prowadziła warsztaty teatralne, w ramach Akademii Efektywnej Komunikacji Moovdobrze warsztaty mikrofonowe – praca nad głosem i dykcją. Od 5 lat zajmuje się dramaterapią. Absolwentka PWST Wrocław, laureatka wielu nagród min. ZŁOTEJ MASKI za najlepsze role w sezonie teatralnym. Ukończyła  TRENING DRAMOWY DLA TRENERÓW, WARSZTAT MISTRZOWSKI Rainbow of Desire – wprowadzenie do teatru i  terapii Augusto Boala prowadzone przez Adriana Jacksona, WARSZTATY Teatru Forum – teatr zaangażowany społecznie w Centrum Szkoleń i Rozwoju Fundacji Drama Way. Absolwentka I stopnia PIERWSZEJ POLSKIEJ SZKOŁY DRAMATERAPII Anny Szymanowskiej. Współpracuje z Fundacją Centrum Praw Kobiet w ramach Projektu „Ja, kim jestem dzisiaj?”