Kategorie
Dzieci

Oświadczenie

Szanowni Państwo,

W informacjach o biletach wpisałam, że kasa CKR czynna będzie w godz. 17:00 – 19:00. Od kilku miesięcy kasa jest czynna od godz. 9:00 do 19:00 i fakt ten przeoczyłam zamieszczając informacje o koncercie na stronie CKR i na facebooku.

Dotarły też do mnie informacje, że zamieszczony przeze mnie wpis brzmiący „Bilety w cenie od 40 zł do 70 zł w sprzedaży internetowej od 12 lutego na portalu Biletyna.pl a także w recepcji CKR w godz. 17:00 – 19:00” został potraktowany jak „od 12 lutego na portalu Biletyna.pl w godz. 17:00 – 19:00„. Wydawało mi się oczywiste, że uruchomienie sprzedaży internetowej dotyczy dnia roboczego a nie dwóch wybranych godzin w ciągu dnia zaś część zdania po słowach „a także” jest odrębną informacją. Przepraszam za brak doprecyzowania godzin – przy publikacji kolejnych wydarzeń będę zwracać szczególną uwagę na doprecyzowanie godziny publikacji internetowej w portalu Biletyna.pl i osobno godzin pracy kasy w CKR.

Działanie moje nie było celowe, lecz wynikało z przeoczenia. Jeszcze raz bardzo przepraszam wszystkich, którzy chcieli kupić bilety na koncert Andrzeja Piasecznego w Centrum Kultury Raszyn.

Anna Maria Sitkiewicz

realizator dźwięku