Kategorie
Dzieci

Lato z Kulturą w CKR 2019

Program akcji Lato z Kulturą w CKR 2019
– zajęcia muzyczno-rytmiczne – wspólne śpiewanie
– zajęcia plastyczno-literackie – tworzenie ilustracji w zadanej technice plastycznej do wybranego wiersza bądź książki, wszystkie prace biorą udział w konkursie z nagrodami
– gry i zabawy edukacyjne w pracowni komputerowej
– zajęcia wychowawczo-edukacyjne tematyczne
– warsztaty taneczne – elementy tańca ludowego i nowoczesnego
– kino – filmy animowane lub fabularne pełnometrażowe
– spacer edukacyjny – miejsca pamięci narodowej – zwiedzamy Raszyn
– basen – dwa wyjścia w tygodniu na basen w Raszynie
– ognisko z kiełbaskami i zabawy w plenerze na ternie Filii CKR w Falentach (przejazd z opiekunami komunikacją miejską)
– wycieczka do Pracowni Ceramicznej w Łosiu – zajęcia w formie wykładu i warsztatów ceramicznych, połączone z konkursami, rekreacją i ogniskiem z kiełbaskami.
– wycieczka do Wioski pod Kogutem w Zalesiu Górnym – zwiedzanie mini zoo, zwiedzanie skansenu maszyn rolniczych i maszyn do masła, robienie masła w maselnicy starą ręczną metodą. Zajęcia połączone z animacją sportową – gry i konkursy na łące lub w sali (rzuty, zbieranie żabek, łowienie rybek, itp. Ognisko z kiełbaskami, samodzielna zabawa na łące zabaw: huśtawki, boisko, piaskownica, piracki plac zabaw.
– zajęcia opiekuńcze
– codzienne obiady (w przypadku nietolerancji pokarmowej niektórych produktów żywnościowych przez uczestnika akcji Lato z Kulturą w CKR, istnieje możliwość wyboru innego zestawu obiadowego).

do pobrania: REGULAMIN i KARTA ZGŁOSZENIA

Zapisy od 4 czerwca (wtorek) od godz. 11:00 przez Strefę Zajęć lub w recepcji CKR. Nie przyjmujemy zapisów telefonicznie.