Kategorie
Dzieci

KOMUNIKAT – 20.03.2020

W ramach działań profilaktycznych, mających na celu ograniczenie ryzyka epidemiologicznego związanego z koronawirusem pragniemy poinformować, że Centrum Kultury Raszyn odwołuje wszelkie wydarzenia kulturalne z udziałem publiczności oraz zawiesza zajęcia edukacyjno-kulturalne do odwołania.
Jednocześnie informujemy, że zostały odwołane następujące konkursy: „Raszyńskie Palmy Wielkanocne 2020”, konkurs historyczny „Wokół bitwy pod Raszynem 1809 roku” oraz konkurs recytatorski „Warszawska Syrenka”. Termin składania prac do konkursu fotograficznego „Ziemia raszyńska w obiektywie” oraz plastycznego „Bitwa pod Raszynem 1809 roku moimi oczyma” został wydłużony do 30 kwietnia.

Osoby, które zakupiły bilety przez portal biletyna.pl otrzymają zwrot kosztów na konto. Prosimy jednak o wyrozumiałość, ze względu na wyjątkową sytuację (portal jest znacznie obciążony nagłym odwołaniem imprez w całej Polsce). Regulaminowy czas na zwrot gotówki to 10 dni roboczych. W przypadku opóźnienia apelujemy o cierpliwość.

Osoby, które zakupiły bilety na najbliższe wydarzenia w recepcji CKR, proszone są o zgłoszenie się z biletami do kasy CKR po zwrot gotówki po ustaniu ogłoszonej przez Ministra Zdrowia kwarantannie. O dacie otwarcia CKR dla mieszkańców poinformujemy w osobnym komunikacie.