Wirtualny Hołd Pruski

Zapraszamy na bezpłatne zajęcia edukacyjno-animacyjne z wykorzystaniem aplikacji w technologii wirtualnej rzeczywistości 3D dedykowane seniorom, które będą prowadzone w ramach projektu Fundacji Otwarta Sztuka pt. „Wirtualny Hołd Pruski Matejko Odkodowany„.

Dwugodzinne zajęcia będą prowadzone przez ekspertów Fundacji Otwarta Sztuka i odbędą się w środę 21 marca 2018 r. o godzinie 10:00 oraz 14:00 w Centrum Kultury Raszyn. Wstęp wolny!

W ramach zajęć planowany jest wykład Pani Doktor Beaty Klocek di Biasio oraz prezentacja aplikacji edukacyjnej w technologi wirtualnej rzeczywistości 3D stworzonej w ramach powyższego projektu przez Fundację Otwarta Sztuka.

Zajęcia oparte będą na idei interakcji, a ich rolą będzie stymulacja zmysłów, rozwój zdolności, kreatywności i wiedzy odbiorców. Specjalnie przygotowany dla seniorów scenariusz zajęć umożliwi tej grupie odbiorców zaprezentowanie obrazu „Hołd Pruski” w wyjątkowy sposób!

Projekt jest wpółfinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Gminę Raszyn oraz Fundację PZU.

Więcej informacji na stronie internetowej Fundacji: http://otwartasztuka.pl oraz na fanpage’u na portalu Facebook: https://web.facebook.com/otwartasztuka/

#d7151a
Change this in Theme Options