Wakacyjne Kino CKR

logo_kina

Centrum Kultury Raszyn zaprasza na thriller pt. „Dar” /The Gift/.

Reżyser: Joel Edgerton
Występują: JOEL EDGERTON, REBECA HALL, JASON BATEMAN, ALISON TOLMAN, BUSY PHILIPPS
Kraj produkcji: Australia/USA
Rok produkcji: 2015
Czas trwania: 108 min
Ograniczenie wiekowe: +16

Film wyświetlamy w wersji językowej z polskim lektorem.

Młode małżeństwo – Simon i Robyn – kupuje wymarzony dom, by w nim rozpocząć nowe życie. Przyszłość rysuje się w pięknych barwach, szczególnie, że za kilka miesięcy na świat ma przyjść ich wymarzone dziecko. Spotkany przypadkiem dawny kolega Simona staje się nowym przyjacielem domu. Miło mieć kogoś znajomego w nowej okolicy. Kogoś, kto jest tak miły, że przesyła czasem drobne podarunki. Gdy jednak podarunki stają się niepokojące, a potem przerażające, staje się jasne, że nowy przyjaciel jest kimś innym niż się wydawało. Kimś kogo łączy z Simonem mroczna przeszłość, za którą trzeba będzie zapłacić.

Czy naprawdę można przejść przez życie nikogo nie krzywdząc? Nawet, jeśli zrobiło się to nieświadomie, są tacy, którzy nigdy nam tego nie zapomną. Mroczny thriller o grzechach przeszłości, które wracają w najmniej spodziewanym momencie, a potem rujnują wszystko. „Dar” to debiut reżyserski Joela Edgertona, który pokazuje się także i z drugiej strony kamery. Towarzyszą mu Rebecca Hall i Jason Bateman.

STX Entertainment oraz Blumhouse Productions przedstawiają „Dar”, trzymający w napięciu od pierwszej do ostatniej minuty i prowokujący w każdej sekundzie thriller psychologiczny, który nie pozwoli Wam przez kilka nocy spokojnie zasnąć. Debiutujący w roli reżysera aktor, scenarzysta i producent Joel Edgerton,  zadaje swoim filmem następujące pytanie: co byś zrobił, gdybyś zupełnym przypadkiem trafił pewnego dnia na człowieka, którego dawno temu skrzywdziłeś?
monolith-films

18 lipca (wtorek) godz. 19:00
Centrum Kultury Raszyn
Al. Krakowska 29A

WSTĘP WOLNY !
3Dar
#d7151a
Change this in Theme Options