Teatrzyk dla dzieci

Centrum Kultury Raszyn zaprasza
na przedstawienie
pt. „Ojciec wie najlepiej” na podstawie baśni H. Ch. Andersena
w wykonaniu artystów Teatru Tup Tup

Spektakl przeznaczony jest dla dzieci w wieku 2-6 lat.
Czas trwania: 40 minut.

Obsada:
Nina Malinowska – Aktorka, piosenkarka, autorka tekstów dla dzieci i dorosłych. Sceny potrzebuje jak tlenu. Teatr to dla niej drugi dom. Artystka niepokorna i uparta. Zawsze płynie pod prąd i dobrze na tym wychodzi.
Dariusz Dziewięcki – Pedagog, aktor, reżyser. Pasjonat sztuki żonglerskiej. Ku własnemu zdumieniu, swoje artystyczne ja odnalazł w pracy z lalkami.  Gdyby jeszcze umiał śpiewać…

a931c9_8ffe4bf1401f48fc9a7f0833b3beb4b3Baśń Hansa Christiana Andersena to opowieść o tym, że zawsze warto jest zachować pogodę ducha. Nie ważne, jak życie potrafi dać w kość, w rodzinie należy trzymać się razem i wspierać się, a los na pewno się odmieni.
Teatr Tup Tup ma przyjemność zaproponować Państwu w pełni interaktywny, pełen humoru spektakl, w którym dzieci nie są tylko biernymi widzami. Wręcz przeciwnie, przez cały czas mają okazję uczestniczyć w przygodzie. Wraz z Ojcem wyruszą w pełną atrakcji podróż. W jej trakcie spotkają wiele ciekawych postaci oraz nauczą się, że nigdy nie można się poddawać.
W spektaklu występują aktorzy oraz lalki, pojawią się piosenki na żywo, a także pokaz żonglerski. 

2 października (niedziela) godz. 13:00
Centrum Kultury Raszyn
Al. Krakowska 29A

Wejściówki w cenie 5 zł (miejsca nienumerowane)
w sprzedaży od 28 (środa) do 30 (piątek) września w godz. 17:00 – 19:00
oraz godzinę przed spektaklem.

#d7151a
Change this in Theme Options