Teatrzyk dla dzieci

W związku z decyzją Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego „o czasowym zamknięciu do 29 listopada 2020 r. dla publiczności instytucji kultury” uprzejmie informujemy, że przedstawienie zostało odwołane.

Zwroty pieniędzy za bilety zostaną dokonane przez portal biletyna.pl.
Osoby, które kupiły bilety w recepcji CKR, będą mogły odebrać pieniądze na podstawie biletu i paragonu po ogłoszeniu otwarcia instytucji kultury.

 

Centrum Kultury Raszyn zaprasza na przedstawienie pt. „Chatka pełna bajek – bajka improwizowana” w wykonaniu artystów Teatru Itakzagramy

W samym środku lasu stoi mała chatka. Ściany ma z ciasteczek, szyby z kropli rosy, a dach z obłoczka. Jak myślicie, kto może mieszkać w takim dziwnym domku? Na pewno ktoś niezwykły, obdarzony tajemniczymi mocami… Nie obawiajcie się jednak, nie jest to ani żadne leśne licho, ani zła czarownica, która zwabiała do swojej piernikowej chatki zagubione dzieci, tylko Bajkodziejka – taka czarodziejka, tylko trochę inna, gdyż jej mocą jest przywoływanie bajek, których jeszcze nikt nie słyszał. Nie jest to trudne – wystarczy wypowiedzieć formułkę, która otwiera bramy świata bajek, a znają ją wszystkie dzieci: „Dawno, dawno temu…” Wtedy bajki na wyścigi pędzą do chatki Bajkodziejki, bo każda z nich bardzo chciałaby, aby dzieci wreszcie ją poznały.

Jeśli więc chcielibyście, aby Bajkodziejka i dla was przywołała jakąś nieznaną jeszcze nikomu bajkę, wystarczy odwiedzić ją w jej chatce pełnej bajek i powiedzieć, o czym ta bajka ma być, a potem usiąść wygodnie i razem z Bajkodziejką zacząć przywoływanie zupełnie nowej bajki, takiej, której jeszcze nikt wcześniej nie opowiedział. Co więcej – będziecie mogli przez cały czas ją kształtować, dokonywać wyborów za głównych bohaterów, a więc tak naprawdę tworzyć tę bajkę razem z Bajkodziejką.
Zapraszamy zatem wszystkich ciekawych nowych opowieści i pełnych wyobraźni młodych widzów, zapraszamy również i tych starszych, którzy nie zapomnieli jeszcze, jak przyjemne są podróże do krainy baśni. Chatka pełna bajek dla każdego stoi otworem!

Spektakl przygotowany we współpracy z Teatrem Improwizacji AFRONT

8 listopada (niedziela) godz. 11
Sala Widowiskowa Centrum Kultury Raszyn
Al. Krakowska 29A

Bilety w cenie 5 zł w sprzedaży internetowej na portalu Biletyna.pl. Liczba miejsc na sali ograniczona do 42 osób (25% widowni). Miejsca numerowane.

Wejście na salę przy zachowaniu wytycznych sanitarnych.

#d7151a
Change this in Theme Options