Teatrzyk dla dzieci

Z okazji Dnia Dziecka Centrum Kultury Raszyn zaprasza na Teatrzyk dla Dzieci (ON-LINE)
pt. „Bajeczna Fiesta”
w wykonaniu artystów z Teatru KULTURESKA31 maja/niedziela/godz.13

Nagranie będzie dostępne do godz. 19

„Bajeczna Fiesta” to interaktywny spektakl o tematyce ekologicznej pełen muzyki, tańca, zabaw i animacji dla najmłodszych. Dzieci razem z bohaterami bajki będą śpiewać i pląsać. Obok dobrego humoru nie zabraknie treści edukacyjnych. Dzieci nauczą się w jaki sposób można dbać o przyrodę. Będą miały okazję powtórzyć zasady segregacji odpadów, a także posegregować śmieci z bohaterami bajki. Wybierzemy SuperEkoBohaterów, a także pokażemy dzieciom jak zaczarować świat, żeby pozbyć się zanieczyszczeń powietrza. Udowodnimy widzom, że w życiu warto uwierzyć w siebie i swoje możliwości – bo wtedy można być kim tylko się chce – policjantem, tancerzem, a nawet… czarodziejem! Dzieci będą miały także okazję zaśpiewać na cześć przyrody wyjątkowy przebój zespołu The Jelonband: „Hej, hej i hura! Niech żyje natura!”.

Na scenie wystąpi gwiazda rock’nd’jelona, najbardziej kolorowa ekokapela, światowej sławy zespół muzyczny The Jelonband – Jelonek Bronek (król ekotańca połamańca), Biedronka Ilonka (gitarzystka) i Pszczółka Julka (wokalistka)!

Biedronka Ilonka i Pszczółka Julka to najbardziej rozśpiewane owady na łące. Natomiast królem tańca jest jedyny w swoim rodzaju – Jelonek Bronek. Razem tworzą oni wyjątkowo zabawny zespół rock’nd’jelonowy – The Jelonband! Ta wesoła zwierzęca kompania codziennie urządza Bajeczną Fiestę z okazji Święta Przyrody. A dlaczego codziennie? Bo codziennie powinniśmy urządzać święto naturze – dbając o nią i ciesząc się z jej piękna. Fiesta będzie doskonałą okazją, aby przypomnieć sobie, jak możemy uczynić nasz świat czystym i ekologicznym.
Zapraszamy wszystkie dzieci na pełną energii zabawę on-line!

 

 

#d7151a
Change this in Theme Options