Teatrzyk dla dzieci

Centrum Kultury Raszyn zaprasza na bajkę dla dzieci w wykonaniu artystów z  Teatru Ptasie Melodie pt. „Niebrzydkie Kaczątko i magiczna szafa”.

W stawim domu, pośród kaczeńców i gęstego tataraku, kacza mama szykuje obiad dla swych ukochanych kaczych synów. Jak to czasem bywa, między braćmi dochodzi do sprzeczki. Pysio, który czuje się samotny i niepotrzebny, wchodzi do szafy, by znaleźć tam schronienie przed nieprzyjaznym światem. Ale nie jest to byle jaka szafa… Ta akurat jest magiczna! Pysio wypowiada na głos życzenie i znajduje się nagle w miejscu gdzie nie ma wyśmiewania i wszyscy są dla siebie serdeczni.

Bajka powstała z myślą o tym, aby wskazać dzieciom prawidłowe wzorce zachowań w stosunku do drugiego człowieka. Pokazuje jak łatwo możemy zranić naszego kolegę i jak ważne jest, by dbać o siebie nawzajem. Bajka jest przede wszystkim o tolerancji na naszym „własnym podwórku”.

Spektakl dla dzieci od 3 lat.

Autorem muzyki jest Marcin Rumiński.

3 lutego (niedziela) godz. 11:00 oraz 13:00
Centrum Kultury Raszyn
Al. Krakowska 29A

Miejsca numerowane. Bilety w cenie 5 zł w sprzedaży internetowej na portalu Biletyna.pl a także w recepcji CKR godzinę przed spektaklem.

Zarządzenie Dyrektora CKR w sprawie ustalenia cen biletów na wydarzenie znajduje się TUTAJ.

 

#d7151a
Change this in Theme Options