Spektakl teatralny

KOMEDIA MAŁŻEŃSKA – „ADAMM”
reż. Ewa Kłujszo
muz. Tomasz Kłujszo
Obsada:
Weronika – Iwona Manista-Kutryś
Marek – Tomasz Kłujszo

Rzeczywistość małżeństwa z długim stażem pokazana w krzywym zwierciadle z dużą dawką humoru. Ona – roztrzepana, odrobinę przewrażliwiona, narzekająca pani domu, On – pracoholik, toksycznie związany z matką, przyziemny. Oboje codziennie mierzą się z prozą życia, obcością i samotnością, a mimo to odgrywają swoją komedię. Wtedy Ona decyduje się sprowadzić ADAMMa… Czy ADAMM naprawdę okaże się niezawodny i pomoże wskrzesić dawną miłość? Zobaczcie sami.

Pierwowzorem scenariusza jest II akt komedii słynnego nowojorskiego dramatopisarza Murray’a Schisgala Twice Around the Park. Osnowa fabularna oryginału oraz język postaci zostały dopasowane do polskich realiów, przez co portrety bohaterów są nam bliższe. Dowcipne dialogi, cięte riposty, komizm sytuacyjny a także liryzm wspomnień, odkrywane tajemnice i przeżywane dramaty w kontekście wojny damsko-męskiej oraz poważnych pytań o miłość i samotność w związku tworzą bardzo ciekawą mieszankę. Serdecznie zapraszamy na komedię małżeńską. W rolach głównych Ona i On, a to już czasem wystarczy by zadziało się coś ciekawego.;-)

Sztuka zdążyła już zdobyć zaufanie widzów i uznanie na festiwalach teatralnych między innymi zdobywając III miejsce na Mazowieckim Festiwalu „Totalnie Teatralnie” oraz nagrodę specjalną za rolę żeńską.

Bilety w cenie 10 zł, 20 zł w sprzedaży od 8 kwietnia od godz. 10:00 na Biletyna.pl oraz w recepcji CKR.

27 kwietnia 2022 roku (środa), godz. 19:00
Centrum Kultury Raszyn
al. Krakowska 29A

#d7151a
Change this in Theme Options