Spektakl teatralny

Krzysztof Rymuza Starosta Pruszkowski oraz Andrzej Zaręba Wójt Gminy Raszyn zapraszają Mieszkańców Powiatu Pruszkowskiego na spektakl kostiumowy o charakterze muzycznym, z udziałem trojga aktorów pt. „Romans z pajacem”.

Sztuka oparta jest na opowiadaniu przedwojennego komediopisarza, powieściopisarza i scenarzysty filmowego Stefana Kiedrzyńskiego, zamieszkującego przez znaczną część życia w Brwinowie.

Aktorzy poprzez swoją grę opowiedzą historię małego zespołu teatralnego wędrującego ze spektaklami po mniejszych miejscowościach, o ludziach których teatralna pasja bierze górę nad napotykanymi niewygodami, biedą i przeciwnościami losu. Będzie to zarazem piękna i zabawna historia miłosna okraszona ariami i duetami z operetek Johanna Straussa. Ta teatralna opowieść przynosi wspólną z widzem zabawę i skłania do refleksji nad potrzebą każdego z nas do podążania w życiu za swoją pasją – w szczególności, gdy jest to pasja artystyczna.
Spektakl odegrany będzie przez Artystów z Teatru Na Pustej Podłodze pamięci Tadeusza Łomnickiego w ramach objazdu teatralnego o nazwie: „Wehikuł Teatralny Powiatu Pruszkowskiego”. Aktorzy zawitali już do Pruszkowa, ale pojawią się także w Michałowicach (24 marca), Piastowie (4 kwietnia) i Nadarzynie (6 kwietnia). Cykliczna prezentacja tych samych wydarzeń kulturalnych w pięciu pruszkowskich gminach ma służyć integracji społeczności Powiatu Pruszkowskiego. Zachęcamy do udziału!

16 marca (sobota) godz. 19:00
Centrum Kultury Raszyn
Al. Krakowska 29A

Bezpłatne bilety do pobrania od 11.03.2019 od godz. 9:00 na portalu Biletyna.pl a także w recepcji CKR.

#d7151a
Change this in Theme Options