Spektakl teatralny

Centrum Kultury Raszyn zaprasza na spektakl teatralny pt.  „Spróbujmy jeszcze raz”

Reżyseria: Marcin Sławiński
Scenografia: Wojciech Stefaniak
Muzyka: Mamadou Diouf i Sama Yoon
Obsada: Lucyna Malec, Marek Siudym
głos dr Oliovskiego – Jan Kobuszewski
Produkcja: Joanna Cywińska i Agencja Produkcyjna Palma
Premiera: 28 czerwca 2014
Czas trwania spektaklu: 110 min. z przerwą

Spróbujmy jeszcze raz to przezabawna, brawurowa komedia w dwóch aktach, z których każdy jest oddzielną historią, opowiadającą o perypetiach par w średnim wieku. Tekst Murraya F. Schisgala to światowy hit komediowy, napisany przez autora niezapominanego filmu Tootsie (z Dustinem Hoffmanem w roli głównej). Spektakl obfituje w niebywale śmieszne sytuacje i dialogi, poruszając jednocześnie ważne i trudne damskomęskie tematy.
W części pierwszej On-niespełniony aktor, którego kariera sprowadza się obecnie do reklamowania karmy dla kotów i Ona-rozczarowana i zmęczona życiem policjantka spotykają się w dość nieprzyjemnej sytuacji. Okazuje się jednak, że twardej policjantce i wrażliwemu artyście może być do siebie bliżej, niż się wydaje. Trzeba tylko pokonać strach i spróbować jeszcze raz…
W drugiej części On-znudzony mąż skupiający się na ignorowaniu marudzenia żony i Ona-niespełniona i niedopieszczona gospodyni domowa, która stara się jeszcze raz pobudzić stygnące uczucia i namiętności nowoczesnymi metodami terapii pewnego kontrowersyjnego seksuologa.

30 listopada (piątek) godz. 19:00
Centrum Kultury Raszyn
Al. Krakowska 29A

Bilety w cenie od 10 zł do 20 zł w sprzedaży internetowej na portalu Biletyna.pl a także w recepcji CKR w godz. 17:00 – 19:00.

#d7151a
Change this in Theme Options