KONCERT „10 sekretów Marilyn Monroe”

10 sekretów Marilyn Monroe” to znakomity koncert przeplatany opowieścią o najjaśniejszej z gwiazd Hollywood, kobiecie, którą wszyscy znają, a wiedzą o niej tak niewiele. Fenomenalnie zaśpiewane i zagrane światowe przeboje oraz zarówno zabawne, jak i bardzo poruszające historie.

Oczywiście wiecie, że była najsłynniejszą blondynką świata, symbolem seksu, ikoną, najjaśniejszą z hollywoodzkich gwiazd, że popełniła samobójstwo, że śpiewała prezydentowi Kennedy’emu Happy Birthday, że prawdopodobnie była jego kochanką, że w ogóle miała facetów na pęczki, że tak pięknie podmuch wiatru unosi jej sukienkę, że miała najpiękniejszy uśmiech świata, że…
Wielu rzeczy jednak o niej nie wiecie…

Sekrety wielkiej gwiazdy opowiedziane i wyśpiewane przez Sonię Bohosiewicz.  Marilyn Monroe i Sonia Bohosiewicz – jakich jeszcze nie znacie! Wieczór pełen emocji! W repertuarze utwory Marilyn Monroe, Elli Fitzgerald czy Franka Sinatry, w tym piosenki znane publiczności z filmu Janusza Majewskiego „Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy”, m.in. „I wanna be loved by you”, „On the Sunny Side of the Street”, „New York, New York”, „I’ve got you under my skin” czy „I’m beginning to see the light”.

Sonia Bohosiewicz to jedna z najciekawszych i najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia. Wyjątkowa osobowość i talent, obok której nikt nie może przejść obojętnie. Długo można wymieniać jej fenomenalne kreacje artystyczne, z których niemal każda to perełka. Bierze udział w licznych projektach filmowych, teatralnych, kabaretowych oraz muzycznych. Spontaniczna i ekspresyjna. Wyróżnia ją niesamowita gra emocjami, dzięki temu kreowane przez nią bohaterki są wiarygodne i prawdziwe.

30 listopada (wtorek) godz. 17:00
Centrum Kultury Raszyn
Al. Krakowska 29A

Miejsca numerowane. Bilety w cenie od 40 zł do 60 zł w sprzedaży internetowej na portalu Biletyna.pl a także w recepcji CKR.

#d7151a
Change this in Theme Options