Smykofonia dla najmłodszych

Centrum Kultury Raszyn zaprasza na niecodzienny koncert dla maluszków w wieku od 0 do 5 lat wraz z rodzicami.

Już po raz kolejny na Mazowszu zapraszamy rodziny z melomaluszkami na spotkania z muzyką klasyczną i nie tylko. W kilku wybranych ośrodkach województwa mazowieckiego realizujemy koncerty tego bardzo wartościowego, edukacyjnego projektu Violetty Łabanow – Prezesa Fundacji Muzyka jest dla wszystkich, uhonorowanego m.in. Nagrodą Słoneczniki portalu CzasDzieci.pl i Gwarancją kultury kanału TVP Kultura w roku 2013. Koncerty Smykofonii wyróżniają się przyjaznym klimatem dla rodzin, swobodną atmosferą i wysoką jakością prezentowanej muzyki.

W trakcie «Smyktofonii» doświadczeni animatorzy wprowadzą najmłodszych słuchaczy w świat muzyki poprzez interakcję i wspólne zabawy.

Oprócz muzyki w oryginalnym kształcie prezentowane są opracowania utworów, łatwe i znane piosenki oraz zabawy muzyczne dla rodziców z dziećmi. Koncerty Smykofonii z powodzeniem odbywają się od 2011 roku w Mazowieckim Centrum Kultury i Sztuki w Warszawie, obecnie Mazowieckim Instytucie Kultury. Ten projekt Fundacji Muzyka jest dla wszystkich w ostatnich latach uzyskiwał wsparcie Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

16 listopada (sobota) godz. 15:00
Galeria Q – Centrum Kultury Raszyn
Al. Krakowska 29A

WSTĘP WOLNY

Liczba miejsc ograniczona do 100 osób (rodziców i dzieci łącznie).

#d7151a
Change this in Theme Options