Qlturalne kino CKR

Qlturalne KINO CKR logo

Centrum Kultury Raszyn zaprasza na thriller pt. „Służąca” /Ah-ga-ssi/.

Reżyser: Park Chan-wook
Występują: Kim Min-hee, Ha Jung-woo, Jo Jin-woong
Kraj produkcji: Korea Płd.
Rok produkcji: 2016
Czas trwania: 145 min
Ograniczenie wiekowe: +16  (ze względu na tematykę filmu i zawarte w nim sceny, rekomendujemy go wyłącznie WIDZOM DOROSŁYM)

Film wyświetlamy w wersji językowej z polskim lektorem.

Najnowszy film Park Chan-wooka, twórcy „Oldboya” i „Pani Zemsty”. Przewrotny thriller oparty na bestsellerowej powieści Sarah Waters „Złodziejka”.
Korea, lata 30. XX wieku. Oszust z nizin społecznych postanawia podstępem rozkochać w sobie piękną Japonkę – dziedziczkę wielkiej fortuny – aby przejąć jej majątek. W tym celu umieszcza w jej najbliższym otoczeniu tytułową służącą – posłuszną sobie naciągaczkę, która ma zaskarbić względy milionerki i stać się jej zaufaną powiernicą.  „Służąca” to opowieść o trójkącie miłosnym, pożądaniu, seksualnych fantazjach i wyrafinowanej zemście. Widziana z różnych perspektyw intryga z minuty na minutę diametralnie się zmienia, zmierzając ku przewrotnemu finałowi.
Park Chan-wook stworzył porażające wizualnie i trzymające do końca w napięciu widowisko, w którym nic nie jest tym, czym się początkowo wydaje. „Służąca” podbiła serca widowni tegorocznego festiwalu w Cannes, gdzie film miał swoją światową premierę.

display_gf_1_

24 października (wtorek) godz. 19:00
Centrum Kultury Raszyn
Al. Krakowska 29A

WSTĘP WOLNY !
film słuzace
#d7151a
Change this in Theme Options