Koncert zespołu U STUDNI

Centrum Kultury Raszyn zaprasza na koncert zespołu U STUDNI.

23 września / środa / godz. 20
Centrum Kultury Raszyn, Al. Krakowska 29A
Bezpłatne wejściówki na biletyna.pl oraz w CKR. Ilość miejsc ograniczona do 80.

 

U STUDNI GRAJĄ I ŚPIEWAJĄ:
Dariusz Czarny – gitary, śpiew
Ola Kiełb-Szawuła – gitara, śpiew
Ryszard Żarowski – gitary, śpiew
Joanna Radzik – skrzypce
Robert Jaskulski – gitara basowa

„Bo w życiu nie chodzi, żeby tylko żyć…” – te słowa z wiersza Adama Ziemianina to fragment piosenki i najważniejsze przesłanie grupy U Studni.
Ich muzyczne klimaty to piosenka literacka, poezja śpiewana, kraina łagodności.. Łącząc dbałość o słowo z niebanalną oprawą muzyczną, tworzą na scenie niezwykle ciepłą i nastrojową atmosferę. Naturalność, jasny przekaz i dobry kontakt z publicznością gwarantują wyjątkowość każdego spotkania. W swoich piosenkach wykorzystują wiersze poetów Adama Ziemianina, Krzysztofa Cezarego Buszmana, Edwarda Stachury, a także własne teksty. Są one pełne dobrej energii, różnorodności tematów i motywów. Autorem wszystkich kompozycji jest Darek Czarny..
Jako zespół U STUDNI istnieją dopiero od 2012 roku, ale ich muzyczna historia trwa już bardzo długo. Ryszard Żarowski, Ola Kiełb-Szawuła i Darek Czarny byli przez wiele lat muzykami Starego Dobrego Małżeństwa. Ola Kiełb–Szawuła wciąż łączy swoje drogi z zespołami Wyspa i Do Góry Dnem. Darek Czarny był gitarzystą grupy Bohema, teraz od czasu do czasu współtworzy z Rafałem Nosalem duet Czarny Nosal.

DYSKOGRAFIA
U Studni (Dalmafon 2013),
Wąwóz naszych czasów (Dalmafon 2014),
Wspólne zdjęcie (Dalmafon 2017),
U Studni – Jubileusz Poety (Dalmafon 2018)
Ześrodkowanie (Dalmafon 2019)

Najnowsza propozycja artystyczna to piosenki do wierszy Krzysztofa Cezarego Buszmana, nowa poetyka, nowe brzmienie, ale niezmiennie miłość, mądra refleksja, szukanie tożsamości i sensu życia są wspólnymi mianownikami twórczości tej grupy.

 

www.ustudni.com.pl
www.facebook.com
www.youtube.com

 

 

 

#d7151a
Change this in Theme Options