Koncert muzyki czołowych polskich kompozytorów XIX i XX wieku

24 października o godz. 19.00 Centrum Kultury Raszyn zaprasza do Austerii na kolejne wydarzenie w ramach cyklu Raszyński Salon Muzyczny – Koncert muzyki czołowych polskich kompozytorów XIX i XX wieku. Wstęp wolny!

Spędź wyjątkowy wieczór w Austerii i rozkoszuj się piękną muzyką. Zapraszamy serdecznie 24 października o 19.00 do Sali Balowej. Wieczór muzyki polskiej poświęcony czołowym kompozytorom XIX i XX wieku. Usłyszymy piękne utwory krzepiące ducha w czasach dla naszej Ojczyzny trudnych i bolesnych, a także w dobie rodzącej się niepodległości.

Utwory w wykonaniu znakomitych artystów na co dzień grających w salach koncertowych i operowych w Polsce, m.in. w Orkiestrze Polskiego Radia, Concerto Avenna, Płockiej Orkiestrze Symfonicznej, Teatrze Muzycznym w Lublinie, Teatrze Muzycznym Roma, Mazowieckim Teatrze Muzycznym, Filharmonii Narodowej, Teatrze Wielkim- Operze Narodowej w Warszawie i wielu innych.

Kwartet smyczkowy Sonoris, którzy tworzą, powstał – jak mówią Artyści – jako dopełnienie ich pasji i pragnienia dzielenia się ową pasją z publicznością w kameralnym, salonowym klimacie.

Kwartet wystąpi w składzie:
Katarzyna Magdziak – I skrzypce
Joanna Rajkowska – II skrzypce
Agnieszka Jarzęcka – altówka
Paweł Jarzęcki – wiolonczela

Gospodarz wieczoru – Edyta Ciechomska

Wydarzenie odbędzie się w zachowaniem obowiązujących reguł reżimu sanitarnego.

Raszyński Salon Muzyczny
Koncert muzyki czołowych polskich kompozytorów XIX i XX wieku
24 października, 19.00
Austeria Raszyn

Wstęp wolny.
Zapraszamy!

 

#d7151a
Change this in Theme Options