Koncert Katarzyny Żak

Centrum Kultury Raszyn zaprasza na koncert Katarzyny Żak „Miłosna Osiecka”.
Niesamowite, pełne wrażliwości, subtelności i miłosnych uniesień wydarzenie. Na pierwszym planie znana i lubiana aktorka, rozmiłowana w śpiewaniu – KATARZYNA ŻAK.

O koncercie „Miłosna Osiecka”:
Liryczny, romantyczny, nostalgiczny. Po prostu miłosny. Taki jest najnowszy koncert Katarzyny Żak zatytułowany „Miłosna Osiecka”.
Wybrałam utwory, które są mi najbliższe – wyznaje aktorka. I zaśpiewałam je w sposób osobisty, niemal intymny. Jakby to były moje historie.
Wydarzeniem na pewno są dwa nowe teksty Poetki, które aktorka dostała od Fundacji Okularnicy. Pierwszy to „Miłości potrzebna jest epika”, do którego nikt dotąd nie napisał muzyki. Zrobił to teraz muzyk i kompozytor Witold Cisło. Drugi to tekst piosenki „Sprzedam cię” dawno wydany w tomiku poetyckim Agnieszki Osieckiej, a teraz Hadrian Tabęcki ozdobił go pięknymi nutami. Przepiękne aranżacje wszystkich 14 utworów koncertu stworzył świetny akordeonista Bartłomiej Krauze.
W koncercie usłyszymy również m.in: „Małgośkę”, „Na całych jeziorach Ty”, „Szpetni czterdziestoletni”, „Okularnicy”, „Weselne dzieci”, „Siedzę w Mławie”, „Wariatkę”, „Balladę wagonową”

7 marca (niedziela) godz. 18
Centrum Kultury Raszyn, Al. Krakowska 29A
Bilety w cenie 10 zł w sprzedaży od 1 marca na portalu biletyna.pl oraz w CKR

 

#d7151a
Change this in Theme Options