„Dla takich chwil warto żyć” – recital Jana Jakuba Należytego

W ramach cyklu „Wieczory czwartkowe w Austerii” Centrum Kultury Raszyn zaprasza Państwa na recital Jana Jakuba Należytego „Dla takich chwil warto żyć”, który odbędzie się 9 grudnia o 19.00. Koncert z towarzyszeniem instrumentalnym i wokalnym Doroty Wasilewskiej. Wejściówki do odebrania w Austerii od 7 grudnia w godz. 9.00-19.00. Liczba miejsc ograniczona.

„Wieczory czwartkowe w Austerii” to wspaniała okazja do spotkania się z muzyką, literaturą, sztuką. 9 grudnia o 19.00 w świat pełen wyjątkowych dźwięków zabierze nas Jana Jakub Należyty, któremu towarzyszyć będzie Dorota Wasilewska. Sala Balowa Austerii wypełni się muzyką.

W recitalu usłyszą Państwo piosenki Jacques’a Brela, Charles’a Aznavoura w tłumaczeniach wykonawcy oraz teksty autorskie. Przy fortepianie Dorota Wasilewska. Wydarzenie poprowadzi Mariola Orłowska.

Jan Jakub Należyty jest piosenkarzem, aktorem, satyrykiem, wykonawcą piosenek autorskich i francuskich, autorem sztuk teatralnych. Założyciel Krakowskiego Teatru Komedia. Debiutował w Opolu na Festiwalu Piosenki w 1982 roku. Dwa lata później na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu zdobył II nagrodę. W 2007 roku Jan Jakub Należyty wygrał Konkurs Małych Form Dramaturgicznych ogłoszony przez Teatr Dramatyczny w Białymstoku sztuką „Trzy razy łóżko”. Napisał wiele komedii m.in. „Andropauza męska rzecz! Czyli Zdecydowana odpowiedź na Klimakterium” , „Dieta Cud – czyli komedia odchudzająca”, „Słodki drań”. Swoją bogatą twórczość prezentuje na scenach w całej Polsce.

Jan Jakub Należyty wystąpi w towarzystwie wokalistki, kompozytorki, aranżerki, kierownik muzycznej spektakli teatralnych i koncertów – Doroty Wasilewskiej.

Wstęp wolny! Zapraszamy!

Wydarzenia odbędzie się z zachowaniem obowiązujących reguł reżimu sanitarnego.

Wieczory czwartkowe w Austerii

Recital „Dla takich chwil warto żyć”

9 grudnia, godz. 19.00

Austeria – filia Centrum Kultury Raszyn

Zapraszamy!

 

AKTUALIZACJA

Zmiany w związku z wprowadzonymi 1 grudnia obostrzeniami. Wejściówki na recital do odebrania w Austerii od 7 grudnia w godz. 9.00-19.00. Liczba miejsc ograniczona.

 

#d7151a
Change this in Theme Options