Chopin w Austerii

12 grudnia o 16.00 w Austerii odbędzie się koncert inauguracyjny cyklu „Chopin w Austerii”. Centrum Kultury Raszyn zaprasza na recital fortepianowy Gajusza Kęski. Liczba miejsc ograniczona.

W Sali Balowej Austerii odbędzie się wyjątkowa muzyczna uczta. Cykl „Chopin w Austerii” ma przybliżyć nam muzykę wybitnego i cenionego w świecie kompozytora i pianisty Fryderyka Chopina. 12 grudnia o 16.00 odbędzie się koncert inauguracyjny.

Zapraszamy na recital fortepianowy Gajusza Kęski. W 2002 roku z wynikiem celującym ukończył studia w Akademii Muzycznej w Krakowie w klasie fortepianu Prof. Andrzeja Pikula. Posiada tytuł doktora habilitowanego. Gajusz Kęska jest laureatem krajowych i międzynarodowych konkursów muzycznych i pianistycznych, m. in.: Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny EPTA w Krakowie, Międzynarodowy Konkurs Młodych Pianistów w Gaillard we Francji, Ogólnopolski Festiwal “Tydzień Talentów” w Tarnowie. Koncertuje z różnorodnym repertuarem jako solista i kameralista. Występował m.in. w Kanadzie, Japonii, Chinach, Argentynie, Peru, Ekwadorze, Chile i Izraelu, a także w wielu krajach europejskich. W 2012 roku ukazała się debiutancka płyta Kęski z kompletem Sonat fortepianowych Karola Szymanowskiego wydana przez wytwórnię płytową DUX.

Wejściówki na koncert do odebrania w Austerii od 7 grudnia w godz. 9.00-19.00. Liczba miejsc ograniczona.

Wydarzenia odbędzie się z zachowaniem obowiązujących reguł reżimu sanitarnego.

„Chopin w Austerii”

Gajusz Kęska – recital fortepianowy

12 grudnia, godz. 16.00

Austeria – filia Centrum Kultury Raszyn

Zapraszamy!

#d7151a
Change this in Theme Options