Chopin w Austerii: Monika Quinn

20 marca Centrum Kultury Raszyn zaprasza do Austerii na kolejne wydarzenie z cyklu „Chopin w Austerii”, podczas którego wystąpi Monika Quinn. Koncert rozpocznie się o 16.30. Wejściówki dostępne od 14 marca.

Po raz kolejny publiczność będzie mogła rozkoszować się twórczością znakomitego Fryderyka Chopina. W Sali Balowej Austerii zagra Monika Quinn. Zapraszamy do wspólnej muzycznej uczty 20 marca o godz. 16.30. Bezpłatne wejściówki dostępne od 14 marca w Austerii w godzinach 9.00-19.00 oraz w serwisie biletyna.pl.

Monika Quinn to pianistka, kameralistka, laureatka wielu konkursów. Artystka urodziła się w Montrealu w rodzinie o tradycjach muzycznych, mając sześć lat rozpoczęła naukę gry na fortepianie. Jest absolwentką PLM im. Z. Brzewskiego w Warszawie w klasie prof. Teresy Manasterskiej. W roku 2007 ukończyła z wyróżnieniem Akademię Muzyczną im. Fryderyka Chopina w Warszawie (obecnie Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina) w klasie Prof. Anny Jastrzębskiej-Quinn oraz Prof. Kazimierza Gierżoda.

Artystka może pochwalić się wieloma nagrodami m.in. III Nagrodę na Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym „Chopin in Memoriam” w Warnie w Bułgarii, Grand Prix Festiwalu Pianistycznego w Koninie, I Nagrodę „Premio Assoluto” na Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym w Rzymie, I Nagrodę i Nagrodę Specjalną na X Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym w Carlet w Hiszpanii, II Nagrodę na Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym EPTA w Krakowie. Występowała w wielu prestiżowych salach koncertowych – w Filharmonii Narodowej w Warszawie, Filharmonii Łódzkiej, Filharmonii Gorzowskiej, Filharmonii w Tallinie w Estonii, Teatrze Muzycznym w Carlet w Hiszpanii, w Teatro Argentina w Rzymie, w Datong Culture Palace w Chinach. Współpracowała z warszawskimi organizacjami chopinowskimi. Na swoim koncie ma wiele recitali chopinowskich.

20 marca będziemy mieli okazję poznać kunszt Moniki Quinn. Bezpłatne wejściówki dostępne od 14 marca w Austerii w godzinach 9.00-19.00 oraz w serwisie biletyna.pl. Zapraszamy serdecznie!

Program koncertu:

Nokturn G-dur op.37 nr 2
4 Mazurki op. 41
-e-moll
– H-dur
– As-dur
– cis-moll
Ballada g-moll op. 23
Walc cis-moll op. 64 nr 2
Walc As-dur op. 34 nr 1
Polonez As-dur op. 53

„Chopin w Austerii” – Monika Quinn
20 marca (niedziela) godz. 16:30
Austeria – filia Centrum Kultury Raszyn, al. Krakowska 1

Zapraszamy!

#d7151a
Change this in Theme Options