„Mały Biały Książę”

Mały Biały Książę wyrusza w niebezpieczną podróż do studni życzeń, żeby wrócić do domu. Towarzyszy mu Czarny Kruk. Spotyka ich wiele trudnych sytuacji, w których muszą zmierzyć się z niebezpieczeństwem i własnym lękiem. Jego śladem podąża Czarna Wiedźma, która chce zemścić się na Białej Królowej, Białym Królu i swojej siostrze, Białej Wróżce.
Dlaczego Czarna Wiedźma chce zemścić się na mieszkańcach Białego Królestwa?
Czy Czarna Wiedźma zawsze była czarna i zła?
I wreszcie czy Mały Biały Książę zdoła dotrzeć bezpiecznie do domu i jakie tajemnice na temat swojej rodziny i swojej przeszłości odkryje podczas tej podróży?

To wszystko znajdziecie w książce.

Dorota Piwowarczyk – Biogram – trochę o mnie
Z wykształcenia jestem ekonomistką, z pasji malarką, pisarką i przyszłym psychoterapeutą. Szczęśliwa żona i mama dwóch synków. Po 15 latach kariery zawodowej w obszarze finansów postanowiłam postawić wszystko na jedną kartę i pójść za głosem pragnień serca. Zaczęłam kształcić się na psychoterapeutę, prowadzić rozwojowe warsztaty dla kobiet. Pasjonuje mnie połączenie pracy z ciałem, psychiki i duchowości. Pisałam od dawna, ale dopiero teraz odważyłam się pokazać to światu. Ta książka jest jednym z owoców mojej nowej drogi. Moje dzieci stały się inspiracją dla powstania tej książki i były jej pierwszymi recenzentami. Książka powstała wiele lat wcześniej, zanim została spisana, jako historia opowiadana moim dzieciom na dobranoc. Okazało się, że ja mam równie ogromną przyjemność wymyślania losów Małego Białego Księcia, co oni ze słuchania. Wynikiem tej naszej rodzinnej synergii stały się 4 tomiki opowieści Małego Białego Księcia. Ten jest pierwszy. Poszczególne rozdziały opatrzone są moimi ilustracjami.

Latem 2020 roku prezentowaliśmy kolejne odcinki przygód czytane przez autorkę.
Opowieść ukazała się drukiem nakładem wydawnictwa Novae Res.
Więcej informacji o książce na stronie: facebook.com/malybialyksiaze.

#d7151a
Change this in Theme Options